Sat 20 Oct 2018


time
location
12131415161718192021
SpullenlabDe Spullenmannen - Science fiction poppenkastKaalstaart - POEF! Amersfoort
MeubelmakerijErna Huppelschoten / KinderuniversiteitAmersfoort - plastic fantastic
MeubelmakerijMartijn Breman - Mooi an warke
MeubelmakerijRaimond Evers
Productiegebouw 1e verdiepingIrma van Doornmalen - Alienation of the human body: II VACUUM
Productiegebouw 1e verdiepingJelle Reith - Test 0
time
location
12131415161718192021
Productiegebouw 2e verdieping Nathan Jacob Dillen - Geen titel
Productiegebouw 2e verdiepingTaka Kagitomi , Wanted Candy & Baklazhan - performance art event
LaboratoriumDiana Wildschut - Betalampen
LaboratoriumRikke ter Horst - Breathing, Bleaching, Photosynthesis
ExpeditieRoald van Dillewijn - Afstand Nemen
BoxschoolIsmail Tan - Teabagging
time
location
12131415161718192021
BoxschoolJodie Grift - Begonia Rex
BoxschoolLente Brugge - Theedipper
BoxschoolMevrouw R. - werktitel: Bukken & Zwaaien
BoxschoolRobin Weijers - The Sound of Indifference (in Amersfoort)
BoxschoolRyan Cherewaty - Memory of Death's Dream
BoxschoolTatjana Renkas - Spiraal
time
location
12131415161718192021
Boxschooltheo van delft - zwart water spiegel, wind
Boxschool - kleedkamer 1Christien Loen - De denkster
Boxschool - kleedkamer 2Fred Oosterhuis - Bouwradio's
BinnentuinDraw Up! - Live-tekenaars in actie!
BinnentuinJan Kees Helms en TraumaSutra - Circles
Keet naast binnentuinAlan Joldersma - Zinloos Geweld
time
location
12131415161718192021
FabLabTimo Ammerlaan - Fablab creaties


Sun 21 Oct 2018


time
location
1213141516
MeubelmakerijErna Huppelschoten / KinderuniversiteitAmersfoort - plastic fantastic
MeubelmakerijMartijn Breman - Mooi an warke
MeubelmakerijRaimond Evers
Productiegebouw 1e verdiepingIrma van Doornmalen - Alienation of the human body: II VACUUM
Productiegebouw 1e verdiepingJelle Reith - Test 0
Productiegebouw 2e verdieping Nathan Jacob Dillen - Geen titel
time
location
1213141516
Productiegebouw 2e verdiepingTaka Kagitomi , Wanted Candy & Baklazhan - performance art event
LaboratoriumDiana Wildschut - Betalampen
LaboratoriumRikke ter Horst - Breathing, Bleaching, Photosynthesis
ExpeditieRoald van Dillewijn - Afstand Nemen
BoxschoolIsmail Tan - Teabagging
BoxschoolJodie Grift - Begonia Rex
time
location
1213141516
BoxschoolLente Brugge - Theedipper
BoxschoolMevrouw R. - werktitel: Bukken & Zwaaien
BoxschoolRobin Weijers - The Sound of Indifference (in Amersfoort)
BoxschoolRyan Cherewaty - Memory of Death's Dream
BoxschoolTatjana Renkas - Spiraal
Boxschooltheo van delft - zwart water spiegel, wind
time
location
1213141516
Boxschool - kleedkamer 1Christien Loen - De denkster
Boxschool - kleedkamer 2Fred Oosterhuis - Bouwradio's
BinnentuinDraw Up! - Live-tekenaars in actie!
BinnentuinJan Kees Helms en TraumaSutra - Circles
Keet naast binnentuinAlan Joldersma - Zinloos Geweld
FabLabTimo Ammerlaan - Fablab creaties